Menu
A+ A A-
gotik

Gotik (Marek Kudełka) - z rapem i produkcją związany od 2003r. Zaczynał w formacji 8CS by następnie razem z DJ'em Gradu w 2007r. reaktywować Aftkal Studio w Gdańsku. 

syndycut

Polecamy ekipę Syndycut ze Szkocji! W jej skład wchodzą: Pryzmat (dj, producent, mc), Emilozo (mc), Puzon (producent, mc) oraz Konsky (producent, dj, mózg od inżynierii dźwięku miksu i masterów).

mogiel

Mogieł - rocznik 89'. Raper, freestyle'owiec pochodzący z Konina. W rapie od 2004 roku i na ten okres odnotować można także jego pierwszy koncert. Do dnia dzisiejszego nie nagrał żadnej płyty czy demówki, pomimo wielu nagranych tracków.

kamikaze

Kamikaze to mieszkaniec Edynburgu. Ma 24 lata, jest członkiem Bez Uprzedzeń Squadu oraz współzałożycielem organizacji antyrządowej Ecconscious organizującej protesty w UK.

okzet

OKZ - rocznik '82. Rapem zajmuje się od kiedy pamięta. Od zawsze w podziemiu, jednakże opinie dotyczące jego twórczości motywują go do ciągłego rozwoju i podnoszenia poprzeczki coraz wyżej.

wuesen

WueSeN - rocznik '92. Do 13-tego roku życia mieszkał w niewielkiej miejscowości niedaleko Wałbrzycha - w Świebodzicach. Od siedmiu lat żyje na emigracji, a dokładniej w Corby. Od 3 lat udziela się na mikrofonie.

toru

Przedstawiamy sylwetkę rapera Toru - reprezentanta Wrocławia, mieszkającego obecnie w Sheffield.

smo

sMo

Poznajcie sMo z Aberdeen. Ma 23 lata, urodził się w Grudziądzu. Pierwszy kontakt z mikrofonem miał jakieś 7 lat temu, teksty pisze od kilku lat, a nagrywa od roku.

agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach