Menu
A+ A A-

Sara bGc

Poznajcie pochodzącą z Katowic, a mieszkającą w Manchesterze Sarę bGc.

Urodziła się 31 października 1993 roku, mieszkała w Katowicach - Bogucicach aż do 11 grudnia 2004, kiedy to wyjechała właśnie do Anglii, konkretnie do Manchesteru. Od małego słuchała każdej muzyki, ale zawsze najbardziej podobał jej się rap.

Co robi? Przede wszystkim rapuje i klei jakieś bity, ale z tym drugim to raczej początkujące stadium. Historia z zabawą słowem zaczęła się jeszcze w 2004 roku. Dlaczego? Sama nie wie, mówi, że "jakoś ją naszło". Potem wszystko poszło automatycznie do przodu. Samotne freestyle w pokoju, pisanie tekstów, załatwianie bitów itd. W 2005 roku zaczęła nagrywać na zwykłej kamerze do skype'a, a potem na ‘patyku’. Głównym powodem tego, że nagrywa jest wolność, którą w tym ma i okazje na pokazanie tego co w niej siedzi.

W 2008 roku nagrała najwięcej kawałków, tych treściwych. W 2010/11 zaczęła nagrywać na lepszym sprzęcie oraz nawiązała współpracę z innymi raperami. Zagrała parę koncertów, jeden support i leciała na wolnym na majku jeśli tylko była taka możliwość.

Obecnie pracuje nad płytą, która będzie nosiła tytuł „Szewska Pasja” oraz nad mixtapem z samymi dziewczynami, coś w stylu Ladies In Da Game.

Posłuchajcie kawałka Sary bGc z Dreadem "Zwierciadło". Za muzykę odpowiedzialna jest także Sara bGc.

Polska / UK Katowice / Manchester
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach