Menu
A+ A A-

Maestro

Maestro - właściwie Maksymilian Hryckiewicz - raper, autor tekstów, kompozytor. Urodzony w Gorzowie Wlkp 17.04.1987. Debiutował na początku 2006 roku w gorzowskich klubach 'Amsterdam', 'Magnat', 'MCK Gorzów' i innych, oraz dokonując pierwszych nagrań na mikrofonie - zabawce (jak dziś sam o nim mówi). Uzyskane na tym sprzęcie efekty oraz teksty zwróciły na niego uwagę lokalnego środowiska hip-hopowego. W tymże roku ukazał się jego pierwszy oficjalny CD pt. m.a.e.s.t.r.o.

Zupełnie amatorska płyta wydana wówczas w nakładzie 300 egzemplarzy, wyprodukowana przez Plastique Beatz, jest dziś nieosiągalnym rarytasem. Kolejnych, już profesjonalnych nagrań dokonał w 2008 roku.

Koncertował w wielu polskich miastach m.in. Poznań - 'Eskulap', 'Opcja' czy Warszawa 'the Fresh' wspierając trasę Waldemara Kasty, czy supportując gwiazdy jak: DonGuralesko, O.S.T.R., Fokus, Pezet czy Abradab. Dwukrotnie wystąpił podczas dni Gorzowa (2009 i 10) oraz na Reagge nad Wartą (2010). W tym samym roku otrzymał Stypendium Artystyczne ufundowane przez prezydenta Gorzowa.

Ma w swoim dorobku 6 albumów, wydanych poza oficjalnym obiegiem. Obok działalności solowej współpracuje z wieloma producentami jak Teo, Jotse, Scott, PapaJay czy Fazii, oraz w kolaboracjach z różnymi raperami, m.in. Cosmos, Drobaz, Gresek, Bananizzo, Giziol, Bujko, MadDash, Alice Mae czy Kloteaze. Otwarty na współpracę z każdym środowiskiem muzycznym.

Obecnie pracuje nad solowym albumem 'UK State of Mind', którego produkcją w głównej mierze zajmie się PapaJayMusic. Ostatnimi czasy pojawia się coraz częściej na rap eventach na Wyspach, ostatnio Londyn - Pokahontaz, SLU w Londynie i Bristolu, Onar & HuczuHucz w Londynie oraz DonGuralesko w Bristolu i Londynie.

Dyskografia:
2006 m.a.e.s.t.r.o.
2008 Maestro2
2009 Cosmos&Maestro mixtape
2010 Maestro3
2010 Maestro/Teo ADHD
2011 Zaraz Wracam mixtape
2011 AUDIOTECH - King of da Jungle

Sprawdźcie one shot'a Maestro "Który to?". Jak informuje: "Samochody użyte w klipie są własnością zajebistych ziomów Maestro i na codzień w UK buja się takimi tematami. Typowy Polski Hejting wzbroniony;)"

 

Polska / UK Gorzów Wlkp / Bristol
Facebook maestro-mh@wp.eu
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach