Menu
A+ A A-

Razem Możemy Wiele

Przedstawiamy Wam zespół Razem Możemy Wiele (RMW), który tworzą Remas, Sabson (mc's) oraz producent Luke Nexy.

Sabson (ur. Szczecin ‘87) zajmuje się rapem od 2003 roku. Początkowo związany z podziemnym składem Wszyscy Razem Mamy Siłe (WRMS), z którym nagrywał do 2006 roku. Po rozwiązaniu składu wyjechał do Anglii i tam kontynuuje swoją przygodę z rapem.

Remas (ur. Szczecin ’87) pochodzący z Polic. Odkąd pamięta rap towarzyszył mu przez całe życie. W 2006 wyjechał do Anglii gdzie zaczął pisać teksty, ale za konkretne nagrywanie zabrał się w 2012 roku.

Luke Nexy (ur. Szczecin ’87) znany również jako Steve i pochodzący z Polic producent rozpoczął swoją przygodę z hip-hopem w 2001 roku klejąc pierwsze bity na Fruity Loopsie. Produkował utwory dla szczecińskich składów takich jak WuEn i Metodyka. Po kilkuletniej przerwie ponownie zajął się produkcją bitów na profesjonalnym sprzęcie w swoim domowym studio. Razem Możemy Wiele!

Sprawdźcie trzeci oficjalny kawałek Razem Możemy Wiele pt. "Prosto z UK".

Oto co o utworze mówią raperzy z RMW: "Kierujemy go do wszystkich internetowych hejterów, którzy nie mają pojęcia o życiu poza granicami naszego kraju, a krytykują każdego kto miał dość odwagi, by wziąć los w swoje ręce i poszukać swego miejsca poza Polską!"

 

Polska / UK Szczecin / UK
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach