Menu
A+ A A-

NoName

Noname (reprezentant Snafu) rocznik 87'. pochodzi z Głubczyc małego miasta na południu Polski. Obecnie od 2009 roku mieszka w UK w Birmingham.

 

Rapem zaczął interesować się we wczesnych latach 2000, choć pierwszym kawałkiem hip-hopowym, który zapoznał go bliżej z tą kulturą był utwór "Hit Em High" w kompilacji (B-Real, Coolio, Method Man, LL Cool J i Busta Rhymes). Utwór ten usłyszał podczas seansu w kinie w 1997 roku na filmie "Space Jam" w czasach podstawówki.

 

Później standardowo przegrywał kasety, dzielił się rapem z innymi koleżkami zajaranymi tą kulturą by w 2002 roku nagrać swój pierwszy kawałek na sprzęcie typu wieża-słuchawka jako majk (znana opcja dla wszystkich początkujących). Jeden ze współzałożycieli ekipy Snafu. Z czasem jednak zajawka na rapowanie trochę ostygła i po nabraniu wielu doświadczeń życiowych i dorośnięciu do pisania dojrzałych tekstów wrócił w 2010 roku z kawałkiem "Klasyk" (będąc już mieszkańcem UK).

 

Dziś na koncie ma kilkadziesiąt kawałków i wiele featuringów. Na drugą połowę 2013 roku przewidziany jest jego mixtape "Krótki Mixtape o Miłości". Jak sam mówi: "Tylko muzyka pozwala otworzyć mi się do ludzi. Dziś to jedna z niewielu rzeczy która trzyma mnie tu oprócz grawitacji", więc można spodziewać się porcji dobrego rapu wprost z pełnego zajawki ducha i serca.

Polska / UK Głubczyce / Birmingham
Facebook www.facebook.com/pages/No-Name/301063763277732
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach