Menu
A+ A A-

Mogieł

Mogieł - rocznik 89'. Raper, freestyle'owiec pochodzący z Konina. W rapie od 2004 roku i na ten okres odnotować można także jego pierwszy koncert. Do dnia dzisiejszego nie nagrał żadnej płyty czy demówki, pomimo wielu nagranych tracków.

Aktualnie pracuje nad dwoma albumami: mixtapem "Kawałek Prawdy" w 100% na instrumentalach 9th Wondera, którą promuje wyżej wspomniany klip oraz luźną g-funkowo-refleksyją po części płytę z Kolą, raperem który mieszka na co dzień w Polsce. Ta płyta będzie na bitach produkowanych przez zaprzyjaźnionych producentów i jest już bliska ukończenia, ale oficjalna data wyjścia na światło dzienne wciąż nie jest określona.

Mogieł do dnia dzisiejszego miał okazję zagrać kilkanaście koncertów w Polsce, aczkolwiek jak to bywa w życiu przyszedł czas wyjazdu z kraju i stycznia 2011 roku zamieszkuje Aberdeen w Szkocji . W tym właśnie mieście zaczął pchać swój rap do przodu i od dobrych paru miesięcy prowadzi i supportuje sporo koncertów odbywających się w Szkocji. Jest związany z labelem C.D.N. i firmą odzieżową Diamante Wear. Silnie współpracuje także z raperem sMo, z którym prowadzą swoje domowe studio, a także wspierają się na koncertach grając je wspólnie.

Polska / UK Aberdeen
Facebook www.facebook.com/Mogiel01
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach