Menu
A+ A A-

Aereka Temat Rzeka

Aereka Temat Rzeka (ATeeRBeatz) - nazywa się Arkadiusz Dziurzyński. Urodził się w Rzeszowie w 1983 roku, od 9 lat mieszka w Dundee - Szkocja. Uczęszcza do University of Highlands and Islands profil BSc Audio Engineering (Studio Engineering). Założyciel muzycznego studio, wytwórni, labelu pod nazwa "Lion Studio Dundee". Pisze teksty i komponuje muzykę Hip-Hop / Reggae od 1997 roku. Swój pierwszy album “Serca Filing” nagrał w domowych warunkach w Dundee w grudniu 2008 roku. Za mix i mastering odpowiedzialny jest BDZ z Katowic. Jest również członkiem ekipy filmowej "Little Earth Productions/Creatives", w której jest głównie odpowiedzialny za dźwięk. Kręcą filmy, teledyski, reklamy itd. Laureaci festiwalu filmowego 48 Hours Film Project 2012, 2 palmy na festiwalu Aestetica w 2012, zwycięzcy w kategorii “Najlepszy Musical” na festiwalu Filmapalooza 2013 i parę innych, wyróżnieni przez Genero TV.


W 2014 roku znalazł się na albumie Kodex 5 White House Records w numerze “Konsekwentnie”. W  tym samym roku wydał album zawodnika z Chicago Shifty Presidents pt. “Fuck The Industry”, na którym częściowo jest odpowiedzialny za bity oraz  wokale.  


Na swoim koncie posiada wiele ciekawych koncertów, w  których supportował m.in : Mobb Deep, Mad Child (Swallen Members), O.S.T.R., Grubson, Miuosh, Peja, JWP, Chada, Fokus, Molesta i paru innych.

Obecnie współpracuje z wieloma artystami oraz producentami z Polski, UK oraz USA nad różnymi projektami, które miejmy nadzieję ujrzą niebawem światło dzienne.
 

White House Records ft. Lou, Aereka, Folku - Konsekwentnie

Polska / UK Rzeszów / Dundee
Facebook www.facebook.com/aereka / www.facebook.com/LionStudioDundee
Email ateerbeatz@gmail.com / aerekatematrzeka@gmail.com
Soundcloud soundcloud.com/aerekatematrzeka
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach