Menu
A+ A A-

MR. P

MR. P prywatnie Dominik Mazur urodzony 15 lipca 1992 w Raciborzu (woj. śląskie). Jeżeli odwiedzasz koncerty polskich artystów w Szkocji na pewno znasz tego Pana występującego pod sztandarem Paraletic Universe Crew wraz z Lechem i DJ'em Sokolem.

 

Polski raper na emigracji działający w Edinburghu, zrzeszony z Labelem Paraletic Universe Records. Swoją działalność jako MC zaczynał w okolicach 2009 roku. Jak sam mówi jego motorem napędowym był łódzki raper O.S.T.R., który przykuł jego uwagę płytą OCB. Początkowo nagrywał sam w domu zbierając na sprzęt, trenując wokal i flow. Z czasem poznając ludzi, wkręcając się w otoczenie lokalnej sceny hip-hop poznał DJ'a Sokola, z którym pracuje po dzień dzisiejszy serwując dawkę dobrego rapu prosto ze Szkocji. Od tamtego czasu młody rapofil z Wysp nie rozstaje się z mikrofonem. Świetnie odnajduje się w funkowych klimatach dobra życiówka również nie jest dla niego wyzwaniem. Jego charakterystyczny mocny chropowaty wokal sprawi iż albo go polubisz, albo znienawidzisz. 

 

"Rytmy Ziemi" - jego pierwszy album, którego premiera przewidziana jest na 22 marca 2013 będzie mieszanką podgatunków muzycznych jakimi są reggae, grime po przez spory zastrzyk trueschoolu jak i ostrych funkowych numerów. Album w całości wyprodukowany przez DJ'a Sokola, który zajął się również masteringiem jak i mixem. Na płycie będzie można usłyszeć artystów z polskiej sceny undergroundowej jak i mainstreamowej, tj. GuoD (Kolokos Crew), Pawa (W05K), Lechu(PUR) czy DJ Gondek.

 

Polska / UK Racibórz / Edinburgh
Facebook cosomeenomak@hotmail.com>
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach