Menu
A+ A A-

Fazii

Karol Zebrowski aka Fazii - producent (FZG Records), DJ (DJ Fazii) i prezenter radiowy (Radio "Oko" w Polsce, Radio "BcFm" w UK).

 

Około 1998 roku powstaje zespół Mitentego: Szewcu, Mamut, Ptys i Fazii - grupa przy współpracy z Lesero Prod (Bidi, Jon-, Nwp) oraz udziale Kubka i Bolsa nagrywa w latach 2000-2002 album "Mitentego" oraz gościnnie uczestniczy w produkcjach dwóch pierwszych albumów Lesero Prod: "Hardorientacja" i "Życie lesera". Zespół gra kilka koncertów o zasięgu głównie lokalnym i niestety rozpada się około 2003 roku.

 

Fazii rozpoczyna pracę w Radio "Oko" zajmując się głównie graniem, promocją i nagłaśnianiem ostrołęckiego rapu w autorskim wydaniu programu radiowego "SiemaYo", jak również udziela się jako DJ grając hip-hop w lokalnych klubach.

 

W 2003: Fazii dołącza gościnnie do produkcji Lesero Prod - Pejzaż Miasta - w numerze "Życie takie jest" występuje u boku Justyny Bloch, Bolka, Bidiego. Wkrótce potem zaczyna produkować kawałki w warunkach domowego studia nagraniowego.

 

Do jego nagrań dołącza gitarzysta Marek Macierakowski i tak powstaje FZ Genius Pro, a w 2010 pierwszy producencki projekt zatytułowany "FZ Genius Pro Project" z udziałem Ed Boyde-Shaw Rhythmical Thinker, Dan Beaton - Iron Tongue, Marek Macierakowski(gitara) i Nick Terrot (gitara).

 

W sierpniu 2010 Fazii poznaje Kloteaze rapera i producenta z St.Albans, który staje się członkiem FZ Genius Pro. Połączenie doświadczeń obydwu artystów owocuje kawałkiem "I spoke to God" i uproszczonym nowym szyldem: FZG Records. Fazii, Kloreaze, Ed Boyde Shaw, Alice Mae zagrali kilka koncertów w Bristol (The Fleece, The Croft, Thunderbolt, Colston Hall, Trinity Centre), a także w Southampton i Londynie.

 

W 2011 roku Fazii otrzymuje ofertę współpracy od radia BCFM Bristol (UK), którą przyjmuje (współpraca trwa do dziś). Jego muzyczne programy można usłyszeć w ostatnie niedziele miesiąca za pośrednictwem audycji "Radiowski" oraz w cotygodniowym "Whats on" 93.2FM.

 

1.06.2012 FZG Records wydaje płytę: Fazii - "Why I Am Here", materiał powstaje przy współpracy muzyków z UK i Polski (Kloteaze, Alice Mae, Ed Boyde Shaw, Maestro, Marek Macierakowski, Jaigan, Mark Britton, Ellie Rowlands, Jack Crack, Lee Joseph).

 

Obecnie FZG Records pracuje nad nowymi utworami przy współpracy z artystami: Maestro (rap), Kloteaze (rap), Swist (folk).

Polska / UK Ostrołęka / Bristol
Facebook siemayo@gmail.com
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach