Menu
A+ A A-

NWK

NWK - na świat przyszedł wieczorem dnia 23 stycznia roku 1990. Pochodzi z centralnej Polski, a dokładnie z Kujaw. Obecnie mieszka w Leighton Buzzard.

 

Zdołał zaznaczyć swoją działalność muzyczną w swoim rodzinnym mieście Radziejów jak i na bydgoskiej scenie. "Ciężko zdefiniować jednoznacznie moją zawiłą historię dotycząca przygody z rapem. Pasja która tkwiła w mojej podświadomości zaczęła dawać znać o sobie już w wieku 15 lat. Było to nie małym zaskoczeniem zarówno dla mojego otoczenia jak i dla mnie. Wtedy odsuwając częściowo na bok namiętną pasję do koszykówki zacząłem swoje pierwsze poważniejsze próby poczynań muzycznych. Swoją przygodę rozpocząłem reprezentując z dumą skład Ciemne Strony Miasta [CSM]. Owocem działań z przeszłości był nielegal "Z Życia Wzięte", który ujrzał niewielką ilość promieni słonecznych. W późniejszych latach wraz ze wspólnikami postawiłem na wypuszczanie pojedynczych kawałków wybranych z nagrywek w celu zaspokojenia głodu słuchaczy na dobrą muzykę w okolicy".

 

10 sierpnia 2012 roku ukazał się "Na Poważnie Mixtape", w którym NWK prezentuje swoje skille. Jak sam mówi „Moją lirykę wyróżnia niepoprawny, dobitnie ostry, wulgarny, refleksyjny styl który jednych zachwyca, a innym daje powody by mnie nienawidzić. Nie da się zdefiniować tego w jednej szesnastce, ale poznasz to już na samym początku od kiedy wciśniesz - play.”

 

Obecnie pracuje nad dwoma dużymi projektami z których jednego z nich jest współtwórcą. Więcej info na oficjalnym fanpage'u.

 

Polska / UK Kujawy / Leighton Buzzard
Facebook emilnwk@yahoo.co.uk
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach