Menu
A+ A A-

Buszek

Buszek - właściwie Jakub Buchała, urodzony 12.10.1993r. w Kluczborku to raper, który swoją muzyczną przygodę rozpoczął w 2008 roku.

 

Razem z Młodym tworzył skład „O.C.B”, który ma na swoim koncie kilka numerów. Drogi chłopaków jednak szybko się rozeszły. Obecnie Buszek pracuje nad swoją solową płytą pt. „Azyl”. Regularnie bierze udział w bitwach freestylowych, zajmuje się także graffiti i wszelkiego rodzaju rysunkiem. Ma nadzieję, że płyta „Azyl” na której ma się znaleźć 15 tracków z solowymi kawałkami jak i z gośćmi z Polski: Mad, Cezu (Kultura lub bunt), Peteroll, Krzych (Twin Brothers), FreshStream i paru innych jak i goście z zagranicy (Bby Blck, Chrisfils).

 

Album planowo wyjdzie w 2013 roku. Jeśli to się nie uda to w miarę możliwości na początku 2014 roku. Obecnie przebywa w Liverpoolu. Udało mu się znaleźć tu studio i tu ma zamiar kończyć płytę rozpoczętą w Polsce. Na płytę Azyl wejdzie parę nowych i kilka starych numerów, które oczywiście zostaną odświeżone. Nadal poszukuje chętnych raperów do dogrywek jak i DJ'a, beatmakera na terenie UK. 

 

Na kanale na youtube można posłuchać kilku starszych numerów.

Polska / UK Kluczbork / Liverpool
Facebook www.facebook.com/klbbuszek
Email buszekklb@wp.pl
Youtube www.youtube.com/user/BUSZEKtv
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach