Menu
A+ A A-

DJ Sokol

Zamieszkujący w Edynburgu od 6 lat Jakub 'Sokol' Sokolowski (polski dj, producent i inżynier dźwięku), zajmujący się głównie muzyką hip hop, jak i również eksperymentujący z wszystkimi formami breakbeatu i funku.

Założyciel niezależnej wytwórni muzycznej Paraletic Universe Records, gdzie swoje płyty nagrywają i wydają zarówno brytyjscy jak i polscy artyści. Od produkcji muzycznej zróżnicowanych stylowo beatów po kontrolowanie gramofonów nieważne czy to scratch czy nienaganny mix, DJ Sokol stara sie przywrócić lub zredefiniować pozycję DJ'a w hip hopowej konwencji idąc tropem takich tuzów jak DJ Premier czy DJ Muggs, Sokol zrozumiał, że nie chce być tylko 'puszczaczem płyt' ale mieć wkład w powstawanie nowych produkcji, albumów, eventów etc.

Od kilku lat zdobywa doświadczenie w graniu na żywo mając okazje suporrtować takich artystów jak 600 Volt, WSRH, Fokus, Tabasko, Jeru The Damaja, Action Bronson, Masta Ace, Souls of Mischief czy Marco Polo.

Zapraszamy Was do zapoznania się z jego nowym wydawnictwem "Beat Tape Vol. 1 2012" promującym jego skille jako beatmaker ponieważ jest to album z instrumentalnymi podkładami. Dodajmy, że RAPwUK.com patronuje to wydawnictwo. Płyta ukaże się także w wersji fizycznej. Już wkrótce będzie można ją u nas wygrać, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z tym świeżym materiałem.

Oficjalny kanał soundcloud DJ'a Sokola:

 

Polska / UK Edinburgh
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach