Menu
A+ A A-

Tuk aka Mr Rappido

Tuk aka Mister Rappido - reprezentant trójmiasta (Gdynia), obecnie mieszkający w Londynie.

Zaczynał na początku lat 90. nagrywając kolejno undergroundowe albumy: "203h żeby zacząć" na przełomie 99/2000, "SzTukMistrz" - 01/02. Od siedmiu lat żyje na Wyspach Brytyjskich, a w pamiętną datę 11.11.11 wydal EP'ke "Pomiędzy", która jest dostępna zarówno na krążku w sklepach Chrom, Amazon czy bezpośrednio z www.tsfc.eu jak i w formacie MP3 w wielu sklepach internetowych jak https://itunes.apple.com/us/album/pomiedzy/id479580126 czy http://www.amazon.co.uk/s/ref=ntt_srch_drd_B0065IL35C?ie=UTF8&field-keywords=Tuk+aka+Mr+Rappido&index=digital-music&search-type=ss .

Niebawem światło dzienne ujrzy kolejna płyta Tuk'a pt. "Reset". Wydawnictwo promowane jest singlem "Milioner uczuć", który od 12.12.12 można pobrać za darmo z tej strony: http://www.resetmilioner.tk/

Można na nim usłyszeć beaty takich producentów jak: Slyther z Gdyni, Pekli również przebywającego w UK, producenta z Norwegii Vizcatia oraz Kazzama. Na singlu znajduje się też bonusowy numer do beatboxu znanego muzyka - Alien Dee (Włochy) pt. "Reset part2".

Wiecej informacji, produkcji na oficjalnych stronach rapera:
www.facebook.com/tukakamrrappido
www.myspace.com/tukakamrrappido

Polska / UK Gdynia / Londyn
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach