Menu
A+ A A-

WUER

WUER jest mieszkającym w Londynie reprezentantem krakowskiego P.R.O Kru (Projekt Różnych Osiedli), a Mayeff, producentem z Żor.

WUER od młodych lat był związany z hop hopem, zaczynając od breakdance'a przez beatbox, do składania wersów i grania koncertów już w wieku 17 lat.

Można go było usłyszeć na wielu undergroundowych koncertach w Krakowie, jak i na otwarciu galerii Graffiti w Łodzi w 2002 roku czy w Giżycku w 2007.

Z P.R.O Kru jest związany już od 2001 roku. Zapoczątkował kawałkiem z Wojtasem i 3Y (Yez Yez Yo) - Chilli Chilli, później wyszła
pierwsza płyta BezZer - CDN, czyli kolabo WUER'a z Sylkiem w 2004 roku. Udzielał się również na płycie Tatera - Nowohucka Krew oraz na płycie Szpaka - Kontrast. Niedawno nagrał zwrotkę do kawałka Panie Barmanie 2, który jest kontynuacją kawałka Ryvina - Panie Barmanie z płyty Odkurzone P.R.Ojekty.

Po długiej przerwie koncertowej, znowu można było zobaczyć WUER' a, ale tym razem na londyńskiej scenie, gdzie w tym roku
zagrał supporty przed Guralem, Tabasko i Grubym Brzuchem wraz z Pablem Apg z Apogeum Sqad z Nysy.

Współpracę z Mayeffem rozpoczęła się w 2008 roku i po długim czasie, płyta Bilans ukazała się z końcem grudnia tego roku. Na płycie znajduje się 14 kawałków, ale to dopiero początek, bo WUER planuje wydanie kolejnych dwóch płyt, ale szczegóły ukażą się niebawem. Oprócz tego, już w styczniu ukaże się klip do projektu w którym, 30 reprezentantów krakowskiej sceny spotyka się na jednym tracku "Chodź na pole", gdzie WUER nagrał swoją 8ke.

Sprawdźcie kawałek z wspólnej płyty WUER'a i Mayeff'a pt. "Kocham Hip-Hop".

Polska / UK Kraków / Londyn
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach