Menu

Kolokos / Most Blunted Crewz - Dusty Vibez

Jak przedstawili nam sami autorzy, płyta Dusty Vibez to projekt muzyczny serwujący czyste boom bapowe brzmienie oparte na trzeszczących samplach z zakurzonych płyt, ciężkich bębnach z automatów perkusyjnych, flow, liryce i przekazie od mc oraz wielką ilością skreczy i cutów od DJ'a. Krótko mówiąc klasyczny hip hopowy projekt bardzo nawiązujący do czasów oldschoolu czyli złotych czasów hip hopu.

 

Projekt ten tworzą trzej siedlczanie Smokin - beatmaker, Bulb - DJ oraz Prykone - mc. Na co dzień reprezentanci ekipy Kolokos Crew. Są oni głównymi filarami płyty, lecz to nie jedyne osoby biorące udział w tym projekcie. Poza nimi na płycie swoje wokale pozostawili mocni reprezentanci UK, między innymi Leaf Dog, Kasmere, Verb T & Joker Starr i jak mówią autorzy projektu, to właśnie ich twórczość zasadziła ziarno, które zaowocowało krążkiem Dusty Vibez. 

 

Do singli z płyty zostały zrealizowane już 2 klipy z których pierwszy ukazał się 30 września 2013 i do dziś został oglądnięty ponad 9000 razy, a drugi 3 listopada 2013 i do dziś osiągnął ponad 4300 wyświetleń. Zdjęcia do klipów zrealizowali Paweł Ślusarczyk, Mariusz Kondratowicz oraz Paulina Konopka, a całość zmontowała ekipa WatchMore.

 

“Ta płyta to 47 minut solidnej nawijki pod beat’y światowej klasy, doprawione wyśmienitymi cut’ami. Sprawdź to!” to przeczytamy na stronie z której także bezpłatnie możemy pobrać album. Warto też wspomnieć, że projekt został oficjalnie spropsowany przez brytyjski label High Focus.

 

 

Pobierz i odsłuchaj Dusty Vibez EP

 

Prykone X Smokin X DJ Bulb are Dusty Vibez - Ucieczka 

 

Prykone X Smokin X DJ Bulb are Dusty Vibez - Pulsujący rytm

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach