Menu

Emen - Poznasz Mnie

Wytwórnia UrbanRec prezentuje pierwszy teledysk zwiastujący nowy album Emena, autora świetnie przyjętego materiału "Przedmieścia". 

 

Klip, zrealizowany przez Pawła "Enera" Enerlicha, powstał do utworu "Poznasz Mnie", o którym Emen wypowiada się następująco: "Poznasz mnie" to numer opisujący niektóre sytuacje, które wydarzyły się od wypuszczenia mojej poprzedniej płyty, a wpłynęły na mnie w dużym stopniu. W klipie jest dużo nawiązań do „Przedmieść", a krótkie historie zawarte w tym obrazku to flashback'i, które zainspirowały mnie do napisania tego numeru. To jest jeden z tych kawałków, które powstały pod wpływem chwili, ale jako autobiograficzny raper bardzo lubię do niego wracać ponieważ jest swego rodzaju przypomnieniem bardzo fajnego okresu w moim życiu. Pisząc sporą część nowej płyty nie brałem pod uwagę tego, że ktoś będzie zainteresowany jej wydaniem, dlatego (w wielkim skrócie) opowiada ona historię, jak krok po kroku zmieniło się moje nastawienie przez ostatni rok i trochę. Nie mogę się doczekać premiery tego materiału.

 

Numer "Poznasz Mnie" wyprodukował Nowik. Premiera albumu "Domino" już kwietniu. Wśród gości, którzy dograli się do płyty są: Duchu, Hary, Tymin, Kuba Knap, Marcin Kiraga i Kamila Bagnowska (+ kilku muzyków sesyjnych).

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach