Menu

Maestro ostro o promotorach i organizatorach koncertów w UK

Maestro wczoraj na swoim fanpage'u opublikował tekst dotyczący "promotorów" i "mecenasów" wydarzeń hip-hopowych na Wyspach. Tekst odbił się echem w środowisku.

 

Oto pełna treść wiadomości:

"'Promotorzy' i 'mecenasowie' wydarzeń hiphopowych na Wyspach? W zdecydowanej większości to banda buraków nie mających nic wspólnego z naszą subkulturą, chcący 'wkupić' się w łaski środowiska, poszukujący łatwych zysków dorobkiewicze z fabryk. Żyją w złudnym przekonaniu i poczuciu swojej wartości jako dający szansę nam się pokazać.  Z całą skromnością, ale dla przykładu zagrałem w Londynie więcej koncertów aniżeli jeden z drugim hujozą miał okazję w życiu zobaczyć.. nic głupszego w życiu nie słyszałem od kogoś dla kogo wydarzenie zaczyna się na sprzedaży biletów, a kończy tuż po występie głównego artysty. Środowisko się tapla w kupie. Hip hop umiera. Każdy kto odłoży 1000 funtów może stać się EventPromotorem i jeden za drugim wyrastają jak grzyby po deszczu. Splunąć szkoda. Nerwów trochę też. Wychodzimy stąd, to już jest przesada mówi Wojtek.. Ma rację. Tylko dokąd? To przestało być żałosne nawet, całe szczęście dla Nas, że odbiorca jest wyraźnie nasycony słabym supportem, brakiem dj'a od otwarcia drzwi i miłego wypierdalać gdy tylko gwiazda grać skończy. Wspieraj to co jest warte wsparcia. Uważnie obserwuj, bądź świadomy. Nie daj się dymać płacąc te 25 funtów chłopaku i dziewczyno. Tylko tak można wyeliminować pasożyty z ogródka. Innymi słowy? Wiecie co z nimi zrobić;) miłego dnia! Jedna muzyka, jedna miłość."

1 komentarz

  • b

    nic sie nie zmieni puki ludzie będą przychodzić na takie koncerty ... nic sie nie zmieni dopóki wy będziecie grać każdy koncert który wam sie zaproponuje za piwo lub ewentualne zwroty nic sie nie zmieni bo nie macie odwagi powiedzieć SORRY ALE NIE DZIEKI nie zagram w twoim klubie nie zagram u Ciebie bo raperzy sa głodni fejmu boją sie ze ludzie zapomną gdy o nich troche przycichnie skupiacie sie na fejmie a nie na samym rapie . Ci ludzie wam nie płacą i zarazem was nie szanują bo nie przedstawiacie dla nich żadnej wartości a dla nich wartoscią są .... ?

    napisane przez b sobota, 01, marzec 2014 19:53 Link do komentarza

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach