Menu

Niezależne wydawnictwo Rymobittofabryka rozpoczyna działalność

Niezależne wydawnictwo Rymobittofabryka otwiera serię zaplanowanych na ten rok premier muzycznych płytą „-Y-” dolnośląskiego rapera na stałe mieszkającego i tworzącego w Szkocji.

 

YA'AN i jego płyta "-Y-" jest efektem pięcioletniej pracy i połączeniem interesujących tekstów, melodyjnego flow i  hiphopowych bitów z żywymi gitarami, basem i perkusją. Zarówno warstwa muzyczna jak i liryczna nie powinna zawieść fanów szeroko rozumianego hip-hopu.

 

Wszystko to wsparte jest profesjonalnym mixem i masteringiem, podane w bardzo porządnej  i estetycznej formie digipack z najwyższej klasy poligrafią, dając efekt, który swą jakością nie odbiega, a w niektórych przypadkach wręcz przebija tzw. „pierwszoligowe” wydawnictwa dostępne na półkach sklepowych.

 

Krążek ten, podobnie jak wszystkie inne płyty spod szyldu Rymobittofabryka dostępny jest  zarówno w wersji fizycznej (CD audio w digipaku 4p) jak i wersji internetowej (mp3 w jakości 320kbit/s).

 

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Rymobittofabrykę ceny płyt CD oraz plików mp3 wykonawców w niej zrzeszonych są bardzo pozytywnym zaskoczeniem dla słuchacza i kompletnym złamaniem wszelkich komercyjnych reguł kierujących dzisiejszym "biznesem" muzycznym:

- Płyta CD (laminatowany digipack 4P w folii): tylko 5.50 zł! 

- Pliki ZIP (mp3 320kbit/s, okładka, teksty itp): ZA DARMO !

 

Idea przyświecająca wytwórni Rymobittofabryka jest prosta: Słuchacz sam decyduje czy i w jakiej kwocie wynagrodzić finansowo Wykonawcę poprzez ewentualne dokonanie dobrowolnej nadpłaty za zakupiony krążek.

Aby dokonać zamówienia lub pobrać płytę w darmowej wersji mp3 skontaktuj się z Rymobittofabryką:

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

FB: www.facebook.com/rbtof 

 

Dotychczasowe single audio znajdziecie na soundcloud'dzie Rymobittofabryka.

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach