Menu

Joker - Płyta Emigranta Promomix

Już w połowie sierpnia czeka nas premiera "Płyty Emigranta" Jokera z Peterborough i jak wskazuje sam tytuł, dotyczyć ona będzie życia na emigracji.


Każdy z numerów inspirowany jest prawdziwą historią i osobistymi doświadczeniami rapera takimi jak tęsknota za rodziną czy ojczyzną, ale także zwyczajnymi przeżyciami, z którymi się borykał i o których sam mówi: "Chwile jakie tu przeżyłem, szczęśliwe i te mniej, starałem się przyjmować zawsze z wiarą i podniesionym czołem. Ta płyta to zapis tego wszystkiego, co działo się w moim życiu przez ten czas".

Na płycie posłuchamy gościnnych zwrotek ekipy Cnr, a także rapera Medyka, Kunka, Nerwa, Plusa, Szymka, czy Bdokv, którzy również podzielili się w zwrotkach swoimi emigracyjnymi doświadczeniami. Za oprawę muzyczną "Płyty Emigranta" odpowiedzialni są Nephasia i wcześniej wspomniany Bdokv.

Już teraz można odsłuchać Promomix tego materiału, a pod koniec sierpnia odbędzie się premiera Promomixu Video. Na kanale Jokera ukazują się także pojedyncze numery pochodzące z projektu.

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach