Menu

Mega Kulis oraz Łysy & Mef (NDT) odchodzą z Bro Brothers

Dziś rano niemal w tym samym czasie na profilach Mega Kulisa oraz ekipy Nowy Dokument Tekstowy pojawiły się oświadczenia raperów informujące o zakończeniu współpracy z grupą Bro Brothers.


Jakiś czas temu podobna sytuacja miała miejsce z Hedo, który miał wydawać album w Bro Records, ale ostatecznie zrezygnował z tej współpracy. Dziś do Hedo dołączają Mega Kulis, Łysy oraz Mef. Wszyscy informują, że rozstają się w pokojowej i przyjacielskiej atmosferze, ale coś musi być na rzeczy skoro co jakiś czas ktoś odchodzi. Jak mówi stare porzekadło "jeśli nie wiadomo o co chodzi, to pewnie chodzi o pieniądze", choć powodem może być też profil wydawnictwa, a także poboczna działalność taka jak produkcja energy drinków lub szycie odzieży.

Wnioski każdy może wyciągnąć sam. Jeśli dowiemy się czegoś więcej na temat sytuacji w Bro Brothers na pewno będziemy Was o tym informować, a tymczasem przeczytajcie oświadczenia raperów.

Mega Kulis:
"Z dniem dzisiejszym kończę oficjalną współpracę z ekipa BroBrother's; moim partnerem wydawniczym jak i partnerem w promowaniu wszelakich moich poczynań. Rozstajemy się po przyjacielsku podając sobie ręce i każdy idzie w swoja stronę. Życzę ekipie jak najlepiej zarówno na polu muzycznym jak i biznesowym. Stay Tuned - Stay Connected OneWest".

Łysy&Mef - NDT:
"Oficjalne info!!!! Byliśmy jednymi z pierwszych Bro Brothers. Krystian Krwhiteeagle Tunski z szacunkiem dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiłeś nie pomijając Marcin Dread Dąbkowski, dzieki wielkie za wiarę w nas i współpracę ale z dniem dzisiejszym opuszczamy szeregi i życzymy sukcesów dla wszystkich związanych z BroBrothers.
STAY TRUE - Zawsze byliśmy i zawsze będziemy
Jeszcze raz dziękujemy za wszystko Łysy&Mef".

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach