Menu

Kochasz rap? Chcesz poprawić swój angielski? Jesteś w domu!

Od dziś rozpoczynamy współpracę z firmę thetime.pl zajmującą się nauką języka angielskiego poprzez Skype. Szczerze mówiąc pierwszy raz spotykamy się z nauką języka za pośrednictwem muzyki & Skype, a tym bardziej pomysł przypadł nam do gustu gdyż w tym wypadku mowa o rapie.

 

Ta rewolucyjna metoda nauki oprócz innowacyjności, ma też inną zaletę - nauka języka nigdy dotychczas nie była tak przyjemna. Oprócz tego pozwala zaoszczędzić cenny czas (tracony na dojazdy np. do szkoły) oraz pieniądze (wydawane na bilety komunikacji miejskiej). 

 

Oto kilka słów od kierujących projektem: "Misją thetime.pl jest usamodzielnić Cię językowo. Nie traktujemy języka jak dziedziny wiedzy, którą masz za zadanie posiąść. Język to narzędzie i musisz umieć je obsłużyć.

 

Komunikacja to ciągłą wymiana informacji i tym się będziemy głównie zajmować podczas naszych spotkań."

Osoby zainteresowane tematem mogą dokonać bezpłatnej konsultacji. Konsultanci thetime.pl odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania. 

 

W ofercie firmy znajdują się także normalne lekcje, nie związane z rapem. Użytkownicy RAPwUK.com oraz fanpage'a Polski Rap w UK otrzymują rabat w wysokości 10zł na usługi thetime.pl niezależnie od tego czy korzystają z "nauki rapem", czy też "normalnych lekcji".

 

Kontakt:

www.thetime.pl

+48 531 066 331

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Skype: thetime.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach