Menu

Koniec Bro Brothers? Galon nrSekta wystosował oświadczenie

Dziś w nocy Galon nrSekta, jeden z członków wydawniczego labelu Bro Brothers, w którym wydał pod koniec roku 2014 album "Wychowanek", wystosował specjalne oświadczenie na temat jednego z założycieli wspomnianego wydawnictwa - Tuńczyka.


Raper opisał film, krótkim aczkolwiek wymownym zdaniem: "Jeśli ktoś nie ma odwagi odebrać telefony ani oddzwonić, postanowiłem przekazać to w formie video."

W filmie, który trwa ponad dwanaście minut Galon odsłania kulisy działania branży hip hopowej w UK. Obrywa się przede wszystkim Tuńczykowi, ale dowiadujemy się także zakulisowych faktów w związku z współpracą Galona z Plus44Events, czy Z Films, o koncercie Waldemara Kasty w Luton oraz o tym jak wyglądała od środka współpraca w Bro Brothers. W filmie padają także ksywki innych raperów takich jak Mega Kulis, Hedo, Artekfaktem, czy Dread.

Media

1 komentarz

  • glamrap

    Każdy z nas sprawdzając nowe kawałki/płyty od czasu do czasu zadaje sobie pytanie "Gościu, czemu ty w ogóle jesteś w rapgrze?! I kto słucha Twoich marnych wypocin?!".
    W mojej głowie te pytania pojawiają się zazwyczaj w stosunku do znajomych, którzy od lat koncertują (dla 15 osób- w tym 14 to przyjaciele, a 1 pojawiła się w klubie z przypadku bądź jest nawalonym bejem tańczącym pośrodku parkietu) nagrywają MIXTAPE'Y (czasem nawet zdarzy im się porwać na LP) i w nieskończoność, absolutnie nieskończoność wierzą, że kiedyś będą zarabiać z muzyki... Ok, cenię tych, którzy łatwo się nie poddają, którzy wciąż dążą do spełnienia marzeń, są zawzięci i wiedzą czego chcą, ale jeśli już totalnie nie słyszysz tego co robisz i zwyczajnie nie masz świadomości tego, że tworzysz gówno, to przynajmniej miej na tyle rozsądku i oszacuj swoje szanse na podstawie LICZB! Policz wyświetlenia Twoich nagrań na yt, dodaj do tego ilość osób, które pojawiają się na koncertach, lajki na fejsie i oszacuj, że ta liczba= zero propozycji od jakiejkolwiek wytwórni. Ci, o których mowa są jednak nieszkodliwi, wydają co wydają, ale nigdy nie zyskują rzeszy fanów, raczej tracą hajs, ale to już ich własny problem.

    napisane przez glamrap piątek, 29, maj 2015 05:25 Link do komentarza

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach