Menu

Tedego zabraknie na Transfer24 London Hip Hop Festival

Jak informuje X-Side Music z przyczyn niezależnych od organizatora jak i od samego artysty na Transfer24 London Hip Hop Festival zabraknie Tedego.


Pełna treść komunikatu:
"Londyn!

Z przyczyn niezależnych zarówno od organizatorów jak i od samego Artysty, na festiwalu Transfer 24 London Hip Hop Festival nie pojawi się TEDE wraz ze swoim składem. Jesteśmy głęboko przekonani, że nie ma sensu w ostatniej chwili zastępować jednego artysty drugim, dlatego nie uzupełniamy line-up'u największej polskiej imprezy hip-hopowej w UK żadnym nowym nazwiskiem. Jesteśmy pewni, że wszystkie pozostałe składy zrobią dla Was hałas, jakiego Londyn jeszcze nie słyszał!

Jednocześnie wspólnie z TEDE chcielibyśmy zadeklarować przyjazd na Wyspy w pierwszym możliwym terminie. Wszystkie osoby które mają bilet na nasz festiwal dostaną możliwość priorytetowego zakupu wejściówki w specjalnej zniżkowej cenie. Natomiast osoby, które chciałyby zwrócić swój bilet proszone są o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Termin koncertu opublikujemy już wkrótce. Wszystkich zainteresowanych, za zaistniałą sytuację, przepraszamy. Siła wyższa.

Do zobaczenia 10.10.2015 w Troxy!"

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach