Menu

Nadchodzi premiera debiutanckiego albumu Pokolenia Pewnej Zguby!

TheGeneartz Crew Label ma niezmierny zaszczyt przedstawić najnowszą produkcję Pokolenia Pewnej Zguby opatrzoną wymownym tytułem Przyspieszony Proces Zepsucia. To jednocześnie debiutancki album Pokolenia Pewnej Zguby, jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich formacji hip-hopowych działających na emigracji.


PPZ zaczęło wspólnie nagrywać w 2011 roku w Manchesterze (Anglia, UK). Za sprawą licznych koncertów zagranych na terenie UK oraz wydanego własnymi siłami mixtape'u „Element Ulicy”, PPZ wyrobili sobie markę wśród brytyjskiej Polonii. Co więcej, w Polsce, dzięki takim utworom jak „Wyprawa po Odbiór”, czy „Wku*wiony Imigrant”, dali się poznać jako „Głos z Emigracji”.
 
Aby przybliżyć Państwu z kim mamy do czynienia, krótka notka z kartoteki:
Pokolenie Pewnej Zguby to zorganizowana grupa muzyczna, zajmująca się produkcją bitów, handlem płytami oraz przemytem treści na terenie Wysp Brytyjskich.
 
Obecnie działając wspólnie i w porozumieniu z TheGeneratz Crew Label, zamierzają zalać ulice swym najnowszym produktem.
 
Przyspieszony Proces Zepsucia, chociaż zewnętrznie wyglądem przypomina zwykły nośnik CD, w pewnych kręgach klasyfikowany jest jako element grupy twardych substancji psychoaktywnych.
 
Do powstania specyfiku przyczynili się w równym stopniu Profus, Solak, Grzechu, Jozef SNR oraz DJ Gondek. Ponadto w projekt zamieszani są: Rapokalipsa, Popek Monster, Hijack Hood, EmigraczE, Nizioł, Egon, Arturo JSP oraz Rapszlak.
 
Całość stworzyła 21 unikalnych stanów świadomości. Niezalecane dla osób o słabych nerwach. Może silnie uzależniać.
 
Jak już wspomnieliśmy wcześniej, płyta trafi na rynek dzięki TheGeneratz Crew Label, nowemu label’owi działającemu na Wyspach Brytyjskich, który inwestuje w nakład płyt polskich artystów oraz promocję kultury i sztuki na emigracji. Promocja albumu opatrzona będzie edycją czterech teledysków. Premiera już 20 listopada.
 
Jako przedsmak, załączamy linki do dwóch klipów, które już śmigają w cybernetycznej przestrzeni i są pewną wizytówką PPZ'ów oraz swojego rodzaju dokument o raperach:
Pokolenie Pewne Zguby - Biegnij Ziomek


EmigraczE feat. Profus, DJ Gondek - Mówią o nas źle

72 Hours - Popek Monster, Profus, Hijakc, DJ Gondek feat. PPZ  „Kroniki Opetania”:

KMWTV&EmigraczElive: Wywiady/Relacje Polska Wersja, PPZ, EmigraczE

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach