Menu

Podsumowanie roku 2015 w UK! Artysta, Album, Koncert, Teledysk, Organizator i Najbardziej Rapowe Miasto Roku 2015 w UK wybrane!

Klasycznie już trzeci rok z kolei użytkownicy facebooka związani z naszym portalem mogli zdecydować kto nagrał najlepszy album, jaki organizator ich zdaniem robi najlepsze koncerty, czy które miasto w UK jest najbardziej rapowe w 2015 w UK. Głosowanie cieszyło się w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem, a niektóre kategorie wręcz zelektryzowały głosujących do ostatnich minut zakończenia konkursu.

Czytaj więcej...

Hip-Hop vs Media

Siema siema. Przywitanie godne zwykłego typa, bo taki jest plan na felietony, które mam zamiar pisać. Bez zbędnego pierdo*enia. Mają być one pisane jasnym dla zwykłych ziomów językiem, nie szczędząc KUR*, CHU** i tym podobnych polskich klasyków, przerywników w zdaniach. Na początek chce poruszyć dość oklepany temat, bynajmniej ostatnim czasem, aczkolwiek nie można go pominąć i przejść obojętnie. Mianowicie, powrót polskiego rapu do mediów. I tu definitywne wyrażę swój pogląd na tą sprawę, a także wniosę kilka pytań, samemu sobie, wam, jej, jemu itp. itd. i tak do usranej śmierci. Żeby nie przeciągać marnego wstępu, czas przejść do sedna sprawy.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach