Menu

Bądź na czasie, fotografuj płyty!

Mam se prawie jedenasto na tarczy (bo se z nio wróciłem co nie) i naszła mnie moja złota jak mocz po witaminie C myśl. 

 

To całe kurwa chwalenie się kolekcjami płyt na fesjach, forumkach czy kurwa innych naszych klasach to apogeum idiotyzmu to jest ono, serio. Czemu taki temacik tera? Bo se buszuje po tym chujowym jak członek portalu i wśród mniej lub bardziej znanych mi osób, panuje taki trend wrzucania foteczek z płytami jakie se owy jegomość tudzież niewiasta sprawił/sprawiła. Możesz wypierdalać na wejściu #SWAG, pozdrawiający.

 

Jak mi tera powiesz, że mam problemy jak nastolatka z pryszczem na czole to we idź na śniadanko czy inny posiłek i nara. Jest to tak irytujące zjawisko, że głowa staje się za mała w tym momencie właśnie. However, mamy tu dwa kruczki w naszej umowie o baranach od zdjęć i tera tu o nich powiem bez drobnego druku moi mili.

 

Pierwsza gwiazdka z Shift+8 ma się do tego, że jak jaranko max na jakiego śpiewaka masz, to sponio, kupuj se CDki owego koleżki, bez nerw. Oczywiście pierwej idź do matki po dolary, a jak się zapyta na co to powiedz, że na komitet albo wycieczkę do Kłóbki, to zawsze działa. No wiadomo, że matula nie da Ci pieniążków na nośnik z muzyką chuliganów i przestępców kolo, ochujałeś? Dobra jebać, to już na inną rozprawę o stereotypach, ale tera mi się nie chce. Wracając do tematu, kupuj se te płyty swoich bożków i się nimi jaraj. Jak masz takie podejście, to możesz nawet zrobić wbitkę ze zdjęciem na portal, serio. Pochwal się światu, że masz to co chciałeś tak bardzo i szafa se gra bo monet dużo wrzucone. Dwukrotnie sam uskuteczniłem ten manewr i to jest spoko bo jak tak robię, czaisz? No. To jest dozwolone, w granicach rozsądku, czyli albo robisz jak ja, albo wypierdalaj, proste.

 

Druga gwiazda ze sziftem i ósemką jest o idiotach. Kocham tę grupę społeczną, bo można pokręcić beksona ewrydej, ewrynajt jak stąd gdzieś tam. Pytasz takiego delikwenta czego se słucha chłopaczyna. Skumaj gościa jak mówi, że HIP-HOPU. Beka na wejściu w temat co nie? Dobra, drążymy dalej i z detektywistycznym aczkolwiek lekko prześmiewczym spojrzeniem wypytujemy gagatka w czym zasłuchuje się dokładniej. Ten ze strachem w oczach, co byś nie pomyślał, że jest jakimś bezguściem pierdoli ordynarnie, że słucha wszystkiego po trochu. No kurwa, serio? XD (jeden emot dozwolony w notce, takie zasady). Spaliłeś się na wejściu maluszku i możemy już nie gadać dalej, nara. 

 

Co to ma wspólnego ze zdjęciami w netach? Już objaśniam, śpieszę z odpowiedzią. Przeglądam owe fotki gdzie pokazujesz mi, że wczoraj se kupiłeś Buczera, Rahima i kurwa Ry23 (beka z braku skillsów swoją drogą) a dzisiaj udane zakupki z Tedasem załóżmy, Zającem Adnerłud i nie wiem może Rasmentalism tam jeszcze był o ile ogarniasz co to. Następne kilkanaście zdjęć to jakieś Chady, Zbuki i ine. Otóż drogi chłopcze, droga dziewczyno tera pa co ja tu piszę. Masz pałę w uszach, wyjmij ją szybko zanim się owe części ciała zrosną i już do końca życia będziesz miał/miała sex douszny. Dlaczego? Po pierwsze nie masz żadnego ukierunkowanego gustu, jesteś szarym Januszem co se słucha umpa umpa w kuchni z radia. Jak masz zamiar wejść w dysputę o rapsach to daruj se farsę i idź robić następne fotki albo kanapki, o ile nie zrobisz ze wszystkim co jest w lodówce. Nie jesteś nawet laikiem (nie laikiem tylko laikiem, czaicie kurwa?). Amatorem nawet nie jesteś. Nie umiesz się określić, za co jesteś skreślony na wjeździe i strzała nieprzyjacielu. Po drugie, na członek wrzucasz te foty w neta he? Wrzuć se jedną, dwie fotki swoich cacuszek, czegoś co Cię jara w opór, co określi Ciebie jako słuchacza mniej-więcej. Nie wpierdalaj się na internetowe salony z tysiącem płyt kurwa bo to durne jak ej matt. Świta Ci coś już? Oby, bo jak nie to wjeżdżam Ci na kwadrat i uważaj se tera. Serio, uciekaj.

 

Nigdy nie zrozumiem idei kolekcjonowania płyt i już. Kolekcjonować to se można znaczki, kapsle kurwa, już nawet patyczki od lodów są lepsze. Nie słucham typa, ale kupie se płytę bo mam miejsce na półce, a potem pokażę kolego, że mam dużo nośników z muzyko i będę rozdawał autografy na cyckach z owego względu. Kolegom te autografy rzecz jasna, na kobiety to Ty nawet nie patrz synek. Jak już koniecznie chcesz zbierać płyciwa, to zachowaj to dla siebie ziomuś, trzymaj se na półeczce w swoim kąciku miłości i gra gitara basowa. Na takie coś ewentualnie Ci pozwolę.

 

Konkluzja jest taka, że wypierdalać. Nara.

2 komentarzy

  • ej matt

    specyfika bycia pojebem, przepraszam.

    napisane przez ej matt wtorek, 26, listopad 2013 16:51 Link do komentarza
  • dzidka

    Wszystko fajnie, temat poruszony jak najbardziej na plus, ale czemu musisz używać takiego języka - o ironio.

    napisane przez dzidka wtorek, 26, listopad 2013 14:29 Link do komentarza

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach