Menu

Wuzet x Kasierr x Cham Phoenix - G-Rhymez

Nowy kawałek "G-Rhymez" poznańskiej wytwórni Ictus Label to kolaboracja trojga mc's, których łączy ta sama od wielu lat pasja - muzyka zebrana z najniższych partii wielkomiejskiej kubatury, okraszona najbardziej plugawymi opowieściami z całego londyńskiego tutmultu. Dla każdego z nich grime oznacza odrobinę co innego, bo też różne były losy całego tria.


Cham Phoenix polskim fanom w swoim niedawnym hicie, "Changes", dała się poznać jako autorka radosnej, melodyjnej piosenki z pozytywnym przesłaniem. Niektórym pewnie trudno nadążyć za jej przeobrażeniem w bitewną mc na brudnym bassowym bicie, jednak dla poznańskiej raperki jest to zupełnie naturalne oblicze, wręcz druga natura, bo dorastając w Londynie obserwowała narodziny sceny u samego źródła. Przez lata nad Wisłą takim źródłem dla wielu zajwkowiczów był Kasierr, niejako ojciec chrzestny polskiego grime'u. Gorzowianin dotychczas szerszej publiczności znany raczej jako producent, dał się namówić na zarejestrowanie nawijki, która krąży od bez mała dekady w podziemiu. Tria grime'owców dopełnia Wuzet, człowiek, który stał się twarzą i głosem polskiego grime'u i zarazem wbił się szturmem do pierwszej ligi rodzimego rapu, nie przestając być do niego w awangardzie.

Utwór oraz zdjęcia do "G-Rhymez" powstały dwa lata temu i przez ten czas nie straciły ani trochę na swojej świeżości. Po wyciągnięciu ich z szuflady, nadaniem im nowego życia zajęli się Majkizioom odpowiedzialny za muzykę oraz Miz, do którego należy oprawa wizualna.

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach