Menu

Recenzja albumu The Mouse Outfit - Escape Music

Escape Music - dobra nazwa dla debiutanckiej płyty angielskiej grupy The Mouse Outfit. Skład dziesiątki bardzo charyzmatycznych, utalentowanych ziomków z Manchesteru nawiązał w okolicach 2011 roku współpracę ze swoistą legendą brytyjskiego hip-hopu Dr. Syntax'em, której efekty prezentują na większości kawałków pierwszego swojego krążka.

 

Pierwszy utwór z płyty - 'Every single time' i już osobiście cieszy mi się ryj, bo słyszę kawałek konkretnej muzyki, dobry bit, zajebisty flow... Ogromne zaskoczenie, nie spotkałam się wcześniej z angielskim składem grającym taki rap. Dalej na płycie kolejne ciekawe kombinacje, kawałki gdzie od samego początku chce się kiwać głową, a bit wkręca się w psychikę porządnie na cały dzień, przez spokojniejsze, bardziej stonowane tracki idealne na typowy chill, do tych kiedy człowiek ma ochotę bujać, bujać, bujać . Mój zdecydowany faworyt - perełka - pierdolnięcie - 'Who Gawn Test'. REWELACYJNA! Jamajski klimat, tempo reggae, uwielbiam takie kawałki, takie "... to get you movin' " . 

 

Podsumowując - godzina czterdzieści dwie dobrej muzyki. Najprościej, w pięciu słowach raptem. Na płycie oprócz featów z Dr. Syntax'em, znaleźli się też między innymi: Sparkz, Dubbul O i Black Josh. O ile samego The Mouse Outfit nie znałam wcześniej, tych czterech panów zdarzyło mi się słyszeć. Razem z grupą z Manchesteru stworzyli coś bardzo fajnego, wartego przesłuchania i podania dalej. 

 

Duży props, The Mouse Outfit, z pewnością będę śledzić ich twórczość, i, cóż czekam na kolejną.

 

Album The Mouse Outfit - Escape Music ujrzy światło dzienne 20 maja.

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach