Menu

Relacja z koncertu DonGuralEsko @ Beat Bar, Leeds - 16.11.2013

W zeszłą sobotę 16.11.2013 r. w Leeds odbył się kolejny już ostatnimi czasy polski koncert hip-hopowy. Tym razem w Beat Barze, po Pokahontaz i HAOSie pojawił się donGURALesko. 

 

Na supporcie zagrali: Wasiak i Gonzo z Leeds, Emen i Szefu z Manchesteru oraz Maestro z Leicester wspomagany przez DJ'a Cookiza.

 

Panowie tradycyjnie pokazali publice jaki mamy wysoki poziom podziemia w UK (#Emen #legal #UrbanRec). Po występach ‘tutejszych’ na scenie pojawił się DJ Kostek, a zaraz po nim Gural – fajnie, że nie kazał na siebie zbyt długo czekać (a może to tylko przez to ograniczenie czasowe jeśli chodzi o wynajem klubu). 

 

Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć głównie kawałki z płyty "Jeden z życia moment", ale także z poprzednich albumów, czyli jak się łatwo domyślić – był grany kawał dobrego rapu. Kontakt z publiką na 5+, Gural nawet zszedł ze sceny i wmieszał się w tłum podczas występu.

 

Po koncercie było "pięć" minut dla fanów i ekipa z Polski odjechała.

 

Co tu więcej mówić... Supporty na poziomie, Gural pokazał klasę, mimo, że grał bez hajpmena (Qlop nie dodarł), a i wszystko było bardzo wyraźnie słychać – w końcu nagłośnienie było porządne.

 

Oby więcej takich koncertów, oby częściej. 5!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
powrót na górę
agencja reklamowa tarnów agencja reklamowa kraków pomiar czasu pomiar czasu na zawodach